Temel bilgiler
Şirket adı:
Melton optoelectronics co., LTD
İş türü:
Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İhracatçı
Markalar:
meltonled
No. Çalışanları:
50~100 İnsanlar
Yıllık satış:
US$ 5000 - US$ 10000
Yıl kurulan:
2008
İhracat p.c:
90% - 100%
Fabrika Bilgileri
Ana Pazar:
Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Şirket tanımı
Shenzhen Melton Optoelektronik Co, Ltd ve araştırma yapan bir profesyonel üreticisi sistem geliştirme, üretim, satış ve Servisi LED göstermek.

Sürekli ve istikrarlı gelişmesiyle birlikte son 8 yılda, Shenzhen Melton Optoelektronik Co, Ltd güçlü rekabet içinde belgili tanımlık çarşı ürün kalitesi ve hizmet hem de incelendi. Ürünlerimiz CE onaylı, ROHS uyumlu, C-TICK ve FCC sertifikalı ve edilmiş ABD, Kanada, Arjantin, Brezilya, Ekvador, Venezuela, Honduras, Almanya, İspanya, Moldova, Polonya, Hollanda, Rusya, İsveç, Fransa, Belçika, Türkiye, İsrail, Suudi Arabistan, Güney Afrika, Uganda, Mısır, Angola, Hindistan, Vietnam, Tayland, Özbekistan, Kazakistan, Moğolistan, Yeni Zelanda, Avustralya ve diğer 50 ülkede ve bölgeler için ve müşterilerden büyük ün kazandı vardır.

Düşük fiyat, umutsuz hayat kurtaran pipet de son bir stratejidir. MELTON OPTOELEKTRONİK dayanıklı ürünler için ayırdığı ve kaliteli yaşam olarak değerleri. Biz ürünleri daha düşük fiyat üzerinden satış değildir, ama fiyat üzerinden daha iyi kalite ürünler satmak. Hammadde, üretim, montaj ve yaşlanma testi için test her adımda tek tek ISO9001: 2000 Uluslararası Kalite kontrol sistemine göre kesinlikle yapmaktayız, biz kalite 2 yıl garanti ve sadece hammadde için şarj ömür boyu bakım sunuyoruz.

Kimse seninle derhal ve etkin bir şekilde iletişim kurabilir ile işbirliği yapmaya istekli olması gerekir. Evet, öyle. Her istemci VIP mühendislik, tasarlama ve araştırma zengin deneyime sahip bir ekip olduğunu, 4'e 1 service modu (satış Yöneticisi + mühendis + patron), ile tedavi ediyoruz.

Biz müşteriler ile birlikte büyümek ve son derece olacak herhangi bir geribildirim--dan bizim ürünlerimizi geliştirmek harika bir yardımcı olacaktır alıcı takdir. Bizi birlikte kalıcı bir ilişki oluşturmak ve bu işte yardımcı olmamıza izin verin de gelir.
Sertifika
Standart: CE Sayı: BST14110953Y-1SC-2 Yayımlanma tarihi: 2014-12-10 Kapsam/Aralık: LED DISPLAY Tarafından verilen: Shenzhen BST Technology Co,. Ltd
Biz bütün gün yardım etmek için buradayız,Her gün.
Bizi bir çağrı ver
0086-18680320324
Ana sayfa
Tüm ürünler
Hakkımızda
Bize ulaşın
Teklif isteği
Dil değiştir